PODZIMNÍ TURNAJE 2018 PŘIPRAVENY

 8.9.2018 Radonice u Prahy ročník 2011 a mladší 15.9.2018 Radonice u Prahy ročník 2010 a mladší 22.9.2018 Radonice u Prahy ročník 2008/2009 28.9.2018 Horky nad Jizerou ročník 2012 a mladší číst dále→

TURNAJ HORKY NAD JIZEROU, 8.5.2018, ROČNÍK 2010

TURNAJ HORKY NAD JIZEROU, 8.5.2018, ROČNÍK 2010 číst dále→

Horky nad Jizerou 27.5.2017 (2009 a mladší)

Výsledky z turnaje v Horkách 27.5.2017 (2009 a mladší) 1.místo – SC Xaverov “černí” 2.místo – FK Mladá Boleslav “bílí” 3.místo – SC Xaverov “červení” 4.místo – FK Meteor Praha “B” 5.místo – FK Meteor Praha “A” 6.místo – FK Mladá Boleslav “červení” 7.místo – FK Brandýs-Boleslav 8.místo – TJF Čechie Čejetice 9.místo – SK.. číst dále→

Radonice 13.5.2017 (2008 a mladší)

Výsledky turnaje v Radonicích 13.5.2017 ročník 2008 a mladší 1.místo – TJ Junior Praha 2.místo – TJ Slavia Radonice A. 3.místo – FK Mladá Boleslav 4.místo – SC Xaverov 2008 5.místo – FK Admira Praha I. 6.místo – SC Xaverov 2009 7.místo – Sokol Dolní Počernice 8.místo – TJ Slavia Radonice B. 9.místo – TJ.. číst dále→

Horky Nad Jizerou 1.5.2017 (2010 a mladší)

Výsledky z turnaje v Horkách nad Jizerou 1.5.2017 (2010 a mladší) 1.místo – SC XAVEROV 2.místo – AFK NEHVIZDY 3.místo – BOBŘI BRANDÝS-BOLESLAV 4.místo – SK ZELENEČ 5.místo – FK DLOUHÁ LHOTA 6.místo – FK PARDUBICE 7.místo – FK MLADÁ BOLESLAV 8.místo – TJ SLÁVIA RADONICE 9.místo – POLABAN NYMBURK II. 10.místo – POLABAN NYMBURK.. číst dále→

Radonice 22.4.2017 (2010 a mladší)

Výsledky z turnaje v Radonicích 22.4.2017 (2010 a mladší) 1.místo – AFK Sadská 2.místo – SC Xaverov 3.místo – Polaban Nymburk I. 4.místo – Sokol Čestlice 5.místo – SK Ervěnice Jirkov 6.místo – FK Mladá Boleslav 7.místo – Polaban Nymburk II. 8.místo – SK Benešov 9.místo – SK Petřín Plzen 10.místo – Junior Chomutov 11.místo.. číst dále→

Horky nad Jizerou 8.4.2017 (2008 a mladší)

Výsledky z turnaje v Horkách nad Jizerou 8.4.2017 (2008 a mladší) 1.místo – SC XAVEROV 2.místo – SK ARITMA I. 3.místo – DOLNOBOUSOVSKÝ SK 4.místo – TJ SLÁVIA RADONICE 5.místo – TJ JUNIOR PRAHA 6.místo – SK SLÁVIA JESENICE 7.místo – SK ARITMA II. 8.místo – SK KOSMONOSY 9.místo – FK DLOUHÁ LHOTA 10.místo –.. číst dále→

Radonice 25.3.2017. (2005 a mladší)

Výsledky z turnaje v Radonicích 25.3.2017 (2005 a mladší) 1.místo – FK Lety 2.místo – SC Xaverov 2006 3.místo – SK Dolní Chabry 4.místo – Čechie Dubeč 5.místo – FK Kolín 6.místo – SC Xaverov 2005 7.místo – NMŠK 1922 Bratislava 8.místo – FK Slavoj Kladno Nejlepší hráč turnaje – Najden Chadžiev (SC Xaverov) Nejlepší.. číst dále→

Radonice 18.3.2017 (2006 a mladší)

Výsledky z turnaje v Radonicích 18.3.2017(2006 a mladší) 1.místo – SC Xaverov 2.místo – TJ SK Satalice 3.místo – Bakov-Dlouha Lhota 4.místo – FK Baník Sokolov 2007 5.místo – Loko Vltavín Nejlepší hráč turnaje – Matyáš Putera (FK Baník Sokolov 2007) Nejlepší střelec – Najden Chadžiev (SC Xaverov) Nejlepší brankář – Vít Dvořák (Bakov -Dlouhá.. číst dále→